Adres

ul. Naruszewicza 7/8
35-055 Rzeszów

I piętro - gabinet numer 2
Gabinet znajduje się dokładnie naprzeciwko Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina

Kontakt

665 438 537

Niestety podczas wizyty nie zawszę mogę odebrać telefon, dlatego zachęcam do rezerwowania wizyt online.

email: psycholog@irenapowroznik.pl

Wizyty

Najlepszym sposobem jest rezerwacja wizyt poprzez system online.
Z linku poniżej wybierz wolny termin i zarezerwuj wizytę:

sprawdź terminy

Jak dorzeć do gabinetu?

Gabinet psychologiczny znajduje się w ścisłym centrum Rzeszowa, w kamienicy przy ul. Naruszewicza 7/8. To budynek dokładnie naprzeciwko głównego wejścia do Szpitala Klinicznego nr 1 im. Frederyka Chopina oraz obok Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie. W pobliżu znajduje się rzeszowski Rynek, a także - w niedalekiej odległości - dworzec autobusowy i kolejowy.

Komunikacją miejską możesz dostać się m.in. na przystanki na ul. Targowej i na Plac Wolności - oraz na przystankach z każdej strony Rynku. Wtedy przez Rynek możesz przejść piechotą na ul. Naruszewicza.

Jeśli podróżujesz samochodem, naprzeciwko wejścia do kamienicy oraz w bliskiej odległości (także przy szpitalu i od strony Rynku) znajduje się parking (strefa płatnego parkowania - skorzystaj z parkometru lub aplikacji takich jak np. SkyCash czy MobiParking).

Przy głównych drzwiach do kamienicy znajduje się oznaczenie "N7 - Gabinety Terapii". Tutaj na domofonie klikasz “8” i wchodzisz na 1 piętro. Na wprost schodów również zobaczysz powyższe oznaczenie. Po wejściu rozgość się w poczekalni, zaproszę Cię do gabinetu nr 2.