Kilka słów o...

Na pewno zastanawiasz się, kim jestem, w jaki sposób pracuję, jak wygląda mój gabinet i czego możesz się spodziewać. I słusznie! Psycholog to taka osoba, do której musisz mieć zaufanie.

Wiem, jak ważna jest świadomość tego, z kim spotkasz się w gabinecie psychologicznym. To istotne, by można było poczuć się pewnie i swobodnie. Relacja terapeutyczna ma ogromnie duże znaczenie w całym procesie. Sprawdź, kim jesteśmy i w jaki sposób możemy Ci pomóc.

PSYjacielski duet

Nasz nietypowy zespół narodził się właśnie z tej przyjaźni między mną a Furią, która okazała się psem wprost stworzonym do pracy terapeutycznej. Każda z nas ma oczywiście zupełnie inną rolę i zadanie, ale wspólnie stworzyłyśmy przyjemną i bezpieczną przestrzeń do pracy PSYchologicznej.

Irena Powroźnik

Irena psycholog, psychotraumatolog, nauczyciel akademicki,
trener biznesu i umiejętności społecznych

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Collegium Humanum. Ukończyłam studia z zakresu psychologii, psychotraumatologii, psychologii komunikacji społecznej oraz psychologii w zarządzaniu. Pracuję w gabinecie z Pacjentami, uczę studentów pracy psychologicznej, szkolę biznes z zakresu umiejętności społecznych i psychologii zarządzania.

Od zawsze fascynowała mnie praca z ludźmi, a w psychologii “zakochałam się” wiele lat temu ucząc się o emocjach i sposobach ich okazywania. Wiem, jak ważne jest budowanie relacji i dbam o to, by być dla Pacjentów realnym wsparciem.

Furia - piesek

Furia pies terapeutyczny
w trakcie specjalizacji :)

Furia to pudel toy o niesamowicie społecznym charakterze. Uwielbia ludzi - głaskanie, przytulanie, wspólną zabawę. Jest szczęśliwa mogąc być blisko i dzieląc się swoją radością. Już sama jej obecność powoduje, że człowiek zaczyna się uśmiechać.

Furia jest aktualnie w trakcie szkoleń przygotowujących ją do egzaminu kynoterapeutycznego i uzyskania legitymacji psa terapeutycznego.

Komfortowa przestrzeń

w której poczujesz się bezpiecznie

Wizyta u psychologa to nie ekspresowe 10-minutowe spotkanie. To wspólne 50 minut, podczas których ważne jest to, żebyś czuł/-a się naprawdę bezpiecznie. Dlatego w moim gabinecie zadbałam o to, by taki właśnie komfort Ci zapewnić.

Jeśli zjawisz się z wyprzedzeniem, możesz usiąść w poczekalni słuchając przyjemnej relaksującej muzyki. Gdy już wejdziesz do gabinetu wiedz, że drzwi są dźwiękoszczelne i że możesz swobodnie mówić o tym, czym chcesz się tego dnia podzielić.

Gabinet psychologiczny - Rzeszów
Gabinet psychologiczny - Rzeszów
Gabinet psychologiczny - Rzeszów

N7 - Gabinety terapii

N7 Psychoterapia Seksuologia Psychiatria to miejsce przygotowane z myślą o Pacjentach.

Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie ochrony zdrowia psychicznego. Łączymy specjalistów z różnych dziedzin psychologii i nurtów terapii.

N7 - gabinety psychologiczne