Jak umówić się na wizytę w gabinecie?

Najszybszą formą umówienia się do gabinetu psychologa w Rzeszowie jest samodzielna rejestracja poprzez kalendarz znajdujący się tutaj. Możesz również zadzwonić pod numer telefonu - 665 438 537. Natomiast pamiętaj: nie zawsze mogę odebrać, oddzwonię jak będę już dyspozycyjna.

Jak umówić się na wizytę domową/środowiskową?

W celu umówienia takiej formy wizyty skontaktuj się ze mną telefonicznie, pod numerem telefonu 665 438 537. Jeśli nie odbiorę od razu, oddzwonię.

Jestem niepełnoletni/niepełnoletnia - czy mogę skorzystać z wizyty w gabinecie?

Tak, możesz skorzystać z takiej wizyty, natomiast niezbędna jest obecność Twojego rodzica/opiekuna prawnego. Musi on wyrazić zgodę na wizytę i wypełnić stosowne dokumenty. W trakcie wizyty najpierw poproszę i Ciebie, i Twojego rodzica/opiekuna prawnego - ustalimy wszystkie szczegóły współpracy i wyjaśnię zasadę poufności. Po tych ustaleniach rodzic/opiekun prawny zostanie poproszony o przejście do poczekalni.

Jak przygotować się do wizyty?

Nie ma potrzeby specjalnego przygotowywania się do wizyty. Oczywiście, jeśli masz jakieś pytania czy tematy, które chcesz poruszyć, możesz je sobie zapisać. Możesz również zabrać dotychczasową dokumentację czy wyniki badań, jeśli takimi dysponujesz. Tak naprawdę to czy i jak się przygotować zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Mała wskazówka ode mnie: jeśli tylko możesz, przed wizytą zadbaj o swój sen i posiłek, wyjdź chwilę wcześniej i bądź otwarty/-a na to doświadczenie.

Jak wyglądają wizyty z psim terapeutą?

Pies terapeutyczny pełni w moim gabinecie 2 funkcje. Po pierwsze jest wsparciem poprzez obecność, możliwość głaskania, przytulenia, wspólnej zabawy. Po drugie - w przypadkach, gdy takie są zalecenia - wykonujemy z Pacjentem konkretne ćwiczenia, w których uczestniczy pies. Ćwiczenia te związane są z zaburzeniami sfery psychicznej, emocjonalnej, intelektualnej oraz społecznej.

Jakie są możliwe formy płatności w gabinecie?

Możliwa jest płatność gotówką, kartą oraz BLIKem.

Co w sytuacji, gdy nie mogę pojawić się na wizycie?

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pojawić się na wizycie, skontaktuj się ze mną telefonicznie. Będę wdzięczna za szacunek do Twojego własnego czasu, czasu innych Pacjentów oraz mojego.