BLOG

Szkolenia, projekty, aktualności

Projekt „Foto Bieszczady – nasza pasja”

To działanie, które miało zintegrować młodzież i zachęcić ją do wyrażania siebie przez fotografię. W ramach projektu odbyły się m.in. warsztaty prowadzone przez Agatę Dziemian i Mariusza Świętnickiego. Młodzież uczyła się podstaw fotografii, a następnie wykorzystywała zdobyte umiejętności podczas bieszczadzkich plenerów.

więcej

Projekt „Świetlana Przyszłość”

Projekt młodzieżowy realizowany ze środków Programu „Młodzież w działaniu”. Projekt realizowaliśmy w terminie lipiec-grudzień 2010 przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Edukacja i Rozwój”. Koordynowałam realizację działań i prowadziłam część warsztatów.

więcej

Youthpass pour les nuls – Paryż

Międzynarodowe szkolenie, zrealizowane w Paryżu przez Program „Młodzież w działaniu”, dotyczące certyfikatu Youthpass. Uczestniczyłam w szkoleniu, na którym nie tylko wiele się nauczyłam, ale także poznałam niesamowitych ludzi z całego świata.

więcej

Stypendium Młodzieżowy Animator

Zostałam laureatką I edycji Stypendium „Młodzieżowy animator” im. Grażyny Gęsickiej. Organizatorem stypendium była Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. W Radzie Funduszu Wieczystego im. Grażyny Gęsickiej przyznającej stypendium znaleźli się m,in. Klara Gęsicka, Jerzy Kwieciński, Michał Boni i Henryk Wujec. Rozdanie nagród odbyło się w Teatrze Kamienica Emiliana Kamińskiego.

więcej

WOŚP Lesko

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lesku, w której udział brało ponad 120 wolontariuszy ! To nie pierwszy Finał, przy którym miałam okazję działać. Zaczynałam jako wolontariusz i konferansjer, aż zostałam poproszona o bycie szefem sztabu. Dziękuję wszystkim zaangażowanym – wolontariuszom, sponsorom i przyjaciołom imprezy!

więcej