BLOG

Szkolenia, projekty, aktualności

Szkolenie Gimnazjum w Zagórzu

Kwiecień zaczął się od szkolenia dla nauczycieli Gimnazjum w Zagórzu. W Bieszczadach, a dokładnie malowniczej Czarnej Górnej, pracowaliśmy nad komunikacją w zespole. Mimo wiosennej pogody narty były nam bardzo potrzebne, bo to dzięki nim uczestnicy szkolenia przekonali się, że nie ma rzeczy niemożliwych!

więcej

CrosconDev – Krosno

Szkolenie z komunikacji w zespole dla programistów z Fabryki e-biznesu. Warsztat odbył się w lutym 2016 w ramach CrosconDev realizowanego przez FEB.

więcej

Szkolenie z animacji – Kuryłówka (powiat leżajski)

Szkolenie odbyło się w sierpniu 2016 i udało nam się trafić akurat na największe upały. Nie przeszkodziło to jednak dzielnym uczestniczkom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Był czas na zabawy, malowanie twarzy, skręcanie baloników, tańce animacyjne, ale też trochę relaksu i pracy z oddechem. Pojawiło się też nieco psychologii. To były bardzo aktywne dni !

więcej

Projekt „Nauka prosta sztuka”

Projekt realizowany przez Instytut Badawczo-Szkoleniowy, przy którym pracowałam jako trener. Realizowałam warsztaty i superwizje z nauczycielami oraz warsztaty z dziećmi (m.in. z żonglerki, szybkiego czytania i efektywnej nauki).

więcej

Szkolenia na animatora czasu wolnego – Brzozów

Dla Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Brzozowie realizowałam dwa cykle szkoleniowe na animatora czasu wolnego. Dwukrotnie (wyłącznie w kobiecym gronie) podjęty został temat się m.in. określenia zadań animatora i cech, które pomogą mu w ich realizacji.

więcej

XVII Parrowe Wieczory Premierowe

Świętowaliśmy XVII jubileusz Teatru Formy PARRA ! Podczas PARROWYCH WIECZORÓW PREMIEROWYCH w Ustrzykach Dolnych miałam okazję zrealizować happening otwierający imprezę (przygotowany przez Grażynę Kaznowską) i zagrać autorski monodram „Rozmowy intymne”.

więcej

Warsztaty Brzozów

Szkolenie na animatora czasu wolnego przygotowujące do twórczej pracy z każdą z grup wiekowych. Warsztaty odbyły się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzozowie.

więcej