BLOG

Szkolenia, projekty, aktualności

#5 SZYBKA DECYZJA – CYKL „SZTUCZKI SPRZEDAWCÓW”

Jestem łasuchem. I to bez dwóch zdań. Uwielbiam czekoladę, pączki (mniam!), a ponieważ lubię też kucharzyć, dużo słodkości robię samodzielnie. Kiedy przeglądałam internetową gazetkę jednego ze sklepów, zobaczyłam nowy smak czekolady i zaśmiałam się sama do siebie, bo przypomniałam sobie jedne z moich zakupów sprzed kilku lat.

więcej

#4 JESTEŚMY TACY PODOBNI – CYKL „SZTUCZKI SPRZEDAWCÓW”

Ten tydzień nie zaczął się najlepiej… Najpierw mój mąż kichał, prychał i – jak to chory facet – prawie żegnał się z tym światem, a ja głupia pomyślałam „o matko, wolałabym sama być chora, niż tego słuchać”… Co chciałam, to dostałam – mąż zdrowiutki, a choróbsko dopadło mnie.

więcej

#2 PRZYPADKOWA KOLEJNOŚĆ? Cykl „Sztuczki sprzedawców”

Jeszcze w trakcie studiów szukaliśmy mieszkania do wynajęcia. Miła pani z agencji nieruchomości zaprowadziła nas najpierw do lokalu w dość nieprzyjemnej dzielnicy Lublina. Mieszkanie znajdowało się w starym zniszczonym budynku, kojarzącym się raczej z meliną.

więcej

#1 DROGIE = DOBRE? Cykl „Sztuczki sprzedawców”

Pewna kobieta prowadziła sklep z ludową biżuterią indiańską. Miała ogromny problem ze sprzedażą ozdób stworzonych z żółwich skorup. Próbowała wielu różnych sztuczek, ale towar po prostu nie schodził. Kobieta poddała się i dzień przed wyjazdem służbowym zostawiła swojej pracownicy kartkę „wszystko z tej skrzynki wyceń x 1/2”.

więcej

„Bezpieczna i przyjazna szkoła” w Zagórzu cz. 1

Kilka listopadowych dni spędzę w Gimnazjum w Zagórzu. Warsztaty z uczniami, nauczycielami i rodzicami to działania w ramach projektu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” realizowanego przez Zagórskie Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom”. Pierwsze zajęcia już za nami, a to dopiero początek! Ciąg dalszy nastąpi już za niedługo 🙂

więcej

Szkolenie w Akademii Nauki – Rzeszów

11 maja 2016 w Akademii Nauki w Rzeszowie przeprowadziłam warsztat dotyczący współpracy z rodzicem. Mimo zmęczenia i późnej godziny uczestniczki dzielnie walczyły do samego końca, a i rozstawać zbytnio się nie chciały. Zaczęłyśmy od ćwiczeń kreatywnych. Dziewczyny dały z siebie wszystko i pobiły piłeczkowy rekord!

więcej